E. De Jong Schilders
 Munnikendijk 56
 3273LE Westmaas 
 tel: 0186-574466
  Extra informatie
  Nieuw
 
Schilderwerkzaamheden aan woningen vanaf 2 jaar die hoofdzakelijk particulier bewoond worden kosten u nu maar 6% BTW ipv 19% BTW. Tel uit uw winst! 
Geschiedenis 
 
Ed de Jong, directeur en eigenaar van het bedrijf, is op jonge leeftijd begonnen in het schildersvak. De keuze voor het schilderen is ontstaan door pure passie. Na jaren ervaring te hebben opgedaan bij een werkgever, en tussentijds al zijn papieren voor het vakmanschap heeft gehaald, werd het in maart 1999 tijd om zelf te pionieren. Met een duidelijk doel voor ogen. 
De visie 
 
Schilderen? Een vak. Goed schilderen? Vakmanschap. Zonder opleverpunten een opdracht voltooien? E. De Jong Schilders. Het bedrijf positioneert zich in het topsegment van de markt. Niet alleen de kennis, professionaliteit en ervaring van de mensen, maar ook technische en kleuradviezen zijn onderdeel van het concept. 
De schilders 
 
Uiteraard zijn de schilders in het bedrijf de bepalende factor voor het eindresultaat. Naast hun vakmanschap, straalt het plezier er van af. Vriendelijk en "net dat beetje meer", zo werden selecties gemaakt voor passende versterking van het bedrijf. Het hechte team dat soms het onmogelijke mogelijk maakt is al jaren de basis voor het succes. 
Het AF-vignet 
 
Het AF-vignet staat voor gegarandeerd vakkundig schilderwerk dat jaarlijks weer verdient te worden. Dit AF-vignet is een waarborg voor de opdrachtgever voor kwaliteit. Prettig om te weten, een rustgevend gevoel.
 |